Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo PROSPER istnieje na rynku nieprzerwanie od lipca 1985 roku.

Przez blisko 30 lat swojej działalności zmieniała się zarówno koniunktura, jak i kierunki rozwoju przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo od chwili powstania zajmuje się produkcją sprężyn i wyrobów z drutu od Ø0,2 – 25 mm. Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku pozyskane dotacje zostały przeznaczone na nabycie najnowocześniejszej maszyny do produkcji sprężyn typu falistego ZIC-ZAC, wykorzystywanych w przemyśle meblarskim i samochodowym.

W 1997 roku PROSPER ruszyło z produkcją stóp meblowych plastikowych, aluminiowych i stalowych i tak nieprzerwanie po dziś dzień.

Począwszy od czerwca 2011 roku z Przedsiębiorstwa "PROSPER" Produkcja-Handel-Usługi w miejscowości Żołędowo została przeniesiona do nowego podmiotu pod firmą "PROSPER METAL Sp. z o.o." siedzibą w Żołędowie przy ulicy Jesionowa 7.

Produkcja sprężyn oraz wyrobów z tworzyw sztucznych jest nadal realizowana w ramach istniejącego Przedsiębiorstwa "PROSPER" Produkcja-Handel-Usługi od lipca 2011 roku z siedzibą w miejscowości Wilcze ul. Szosa Gdańska 34-36.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obu firm oraz do składania zapytań.

Właściciel Przedsiębiorstwa

 • Prosper P.H.U

  Prosper P.H.U
 • Prosper Metal

  Prosper Metal
 • Nasza Giełda

  Nasza Giełda
 • Kierunek Biznes

  Kierunek Biznes
 • Znajdziesz nas na

  Meble.pl